اینفوگرافی مدل های مدیریتی

اینفوگرافیک (Infographic) در واقع از دو کلمه Information و Graphic تشکیل شده و معنای ترکیبی آن یعنی نمایش گرافیکی اطلاعات و داده‌ها می باشد. اما اگر بخواهیم بیشتر توضیح دهیم باید بگوییم اینفوگرافیک در واقع برای نمایش دسته‌بندی شده و ساده حجم زیادی از اطلاعات پیچیده به صورت تصویری، نموداری، مقایسه‌ای و… همراه با المان‌های گرافیکی قابل فهم و انتقال موضوع ، به کار می‌روند.در اینفوگرافی از تصاویری چشمگیر و جذاب برای انتقال سریع و واضح اطلاعات استفاده می‌شود. همچنین یک ابزار ارزشمند برای ارتباط بصری است. به یاد داشته باشید که تصاویر بصری باید بیش از آن که هیجان‌انگیز و جذاب باشند، در درک محتوا به ما کمک کنند.هدف تولید اینفوگرافی ها این است که یک نمایش گرافیکی معناداری را بسازند. آنها از طریق این انسجام هدفمند، تلاش می کنند با یک نگرش کلی ، معنا و مفهوم را به ناظر خود انتقال دهند و معمولا طراحی آنها با هدف اطلاع‌رسانی، ارائه گزارش، بیان نکات آموزشی، ارائه محتوای مقایسه‌ای، بازاریابی و تبلیغات و… انجام می‌شود.

توجه

 در اینجا نیز موارد ارایه شده در طرحهای متنوع با موضوعات مدیریتی طراحی شده و در سایزهای مختلف به درخواست شرکتها با لوگوی سازمانی (بصورت تخته شاسی) چاپ و منتشر می شود . 

درخواست اینفوگرافی مدل های مدیریتی

    ضمن تشکر از شما بابت مطالعه و بررسی موضوعات و توانمندی های ارائه شده ، درخواست خود را مشخص کرده و از طریق لینک زیر تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود .